Z powodzeniem o niepowtarzalnej atmosferze


Gdzie Saksońki Szlak Wina napotyka na stoki z uprawą winorośli miasta Lößnitz, położone jest w bujnej zieleni Radebeul, miasto wina, willi i ogrodów. Po prawej stronie Łaby, przepełnionej słońcem i z krótkimi trasami do wielu zabytków Drezna, znajduje się Radisson Blu Park Hotel & Conference Centre, jeden z najpopularniejszych hoteli tego regionu.

Ten kompleks hotelowy związany z naturą posiada 574 pokoi, rozmieszczonych na terenie hotelu Radisson Blu i dołączonych willi Grand City. Przepełniona światłem restauracja połączona jest z otwartym barem z kominkiem oraz oddzielnym salonem dla osób palących za pomocą eleganckiego, przestronnego lobby hotelowego.

Z dużymi na 1.650 m² pomieszczeniami na konferencje i dalszymi pomieszczeniami prezentacyjnymi o powierzchni 1.500 m² możliwe są meetingi i eventy liczące 1.100 osób. Modne wyposażenie oraz profesjonalna opieka uczynią, że uroczystość odniesie sukces.

Rozległy i pierwszorzędnie wyposażony kompleks wellness o powierzchni 1.000 m² dysponuje 25-metrowym basenem, jacuzzi, sauną i pomieszczeniem fitness.

Więcej o nas

Stay 3 and save up to 15%

Stay 3 and save up to 15%

Book 3 nights and save up to 15% with the Radisson Blu Park Hotel & Conference Centre, Dresden Radebeul

Book now

Usługi hotelowe

  • High-speed Internet
  • Room Service
  • Health Club
  • Suites
  • Indoor Pool
  • Pets Allowed
Radisson Blu Park Hotel, Dresden Radebeul  – 
Nizzastrasse 55  Radebeul –  D-01445 –  Drezno –  Niemcy – 
Numer telefonu  +49 351 8321-0
51.10508 13.67364