Driving directions

Lokalizacja

Wrocław, ze względu na niezliczone mosty, nazywany jest często Wenecją Pólnocy. Miasto, jako historyczna, administracyjna i gospodarcza stolica Dolnego Śląska, szczyci się organizacją różnorodnych wydarzeń. Dzięki licznym teratrom, Operze i Filharmonii  z powodzeniem spelnia rolę gospodarza kulturalnych imprez, takich jak: Wratislavia Cantans, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Festiwalu Era Nowe Horyzonty i wielu innych.
 

Początki Wrocławia sięgają VI wieku, na kiedy to datuje się pierwsze słowiańskie osadnictwo. W 1000 r. Utworzono tu Biskupstwo, a w XIII wieku nadano Wrocławiowi pełne prawa miejskie.
 

Szczególnie warte uwagi jest urocze Stare Miasto, wąskie uliczki oraz Rynek ze swoim Ratuszem otoczonym odnowionymi kamienicami, w których mieszczą się kawiarenki, puby i restauracje. Wiele tu przykładów pięknej gotyckiej i renesansowej architektury! Odwiedzając Wrocław nie można też pominąć zabytków takich jak: Uniwersytet ze swoją barokową Aulą Leopoldina, salą koncertową Oratorium Marianum, Ostrów Tumski, Panorama Raclawicka, Hala Stulecia i wiele innych przepięknych miejsc. Warto odwiedzić Ogród Botaniczny – jeden z najstarszych w Europie. Miasto i jego urokliwe zakątki można zwiedzić statkiem, który zabiera turystów w rejs po Odrze.
 

Link of interest
www.toyagolf.pl

 

Usługi

  • Darmowy Internet

    Jako część usługi E@syConnect Service, Radisson Blu oferuje darmowy dostęp do Internetu. Szybki bezprzewodowy dostęp do Internetu jest teraz bezpłatny dla wszystkich gości hotelu.

Usługi hotelowe

  • Szybkie łącze internetowe
  • Room Service
  • Centrum rekreacji
  • Apartamenty
  • Akceptowane zwierzęta
Radisson Blu Hotel, Wroclaw – 
ul. Purkyniego 10 –  50-156 –  Wrocław –  Polska – 
Numer telefonu  +48 71 375 0000
51.11084 17.04391