Driving directions

Lokalizacja

Położony idealnie w samym sercu biznesowego, kulturalnego i turystycznego centrum Warszawy pięciogwiazdkowy hotel Radisson BLU Centrum zaprasza zarówno gości biznesowych jak i turystów. Odległość do Palacu Kultury i Nauki oraz Dworca Centralnego wynosi 1,3 km, podróż z międzynarodowego lotniska Okęcie do Hotelu zajmuje około 20 minut. Dogodna lokalizacja daje naszym gościom możliwość rozkoszowania sie spacerem na Stare Miasto oraz do Zamku Królewskiego. Pełne życia bary, kawiarnie i liczne centra handlowe zlokalizowane są wokół naszego Hotelu.


Warszawa – przydatne linki:

Dojazd:


Z Dworca Centralnego – odległość ok 1,3 km


Taksówka
– w celu zamówienia hotelowej taksówki prosimy o kontakt – tel. +4822 321 88 88


Pieszo
– z Dworca Centralnego skręcić w Al. Jana Pawła II, minąć Złote Tarasy po prawej, idąc prosto do drugiego skrzyżowania ze światłami. Hotel znajduje się po prawej stronie obok PZU Tower.


Transport publiczny
– Z Dworca Centralnego przejść na przystanek tramwajowy w kierunku Żoliborza. Tramwajem 16, 17, 19 lub 33 przejechać 2 przystanki do Hali Mirowskiej. Dojechać można także autobusem 500 lub 510 także 2 przystanki do Ronda ONZ. Przystanek tramwajowy oraz autobusowy są zaledwie 200 m od hotelu.


Z lotniska Warszawa Okęcie


Taksówka
– w celu zamówienia hotelowej limuzyny prosimy o kontakt – tel. +4822 321 88 88


Transport publiczny
– z lotniska Warszawa Okecie autobusem 175 dojechać do Dworca Centralnego. Przesiąść się w tramwaj w kierunku Żoliborz. Tramwajem 16, 17, 19 lub 33 przejechać 2 przystanki do Hali Mirowskiej. Dojechać można także autobusem 500 lub 510 także 2 przystanki do Ronda ONZ. Przystanek tramwajowy oraz autobusowy są zaledwie 200 m od hotelu.


Dojazd samochodem (garaż podziemny dostępny w hotelu):

 

Z lotniska Warszawa Okęcie – odległość ok. 8.8km (20 minut)

Z parkingu przy lotnisku skręcić w lewo w ul. Żwirki i Wigury. Jechać prosto ul. Żwirki i Wigury, mijając kilka parków po prawej stronie, aż do głównego skrzyżowania ze światłami (skrzyżowanie z ul. Wawelską).Jechać dalej prosto zjeżdżając na prawy pas aż do głównej ulicy z rondem, wiaduktem, sygnalizacją świetlną i torami tramwajowymi. Skręcić w prawo w Aleje Jerozolimskie i jechać prosto, minąć Dworzec Centralny po lewej stronie, dojechać do Ronda Dmowskiego. Na rondzie skręcić w lewo w ul. Marszałkowską i jechać prosto do drugiego skrzyżowania ze światłami. Skręcić w lewo w ul. Królewską i jechać prosto przez najbliższe skrzyżowanie ze światłami wjeżdżając w ul. Grzybowską. Hotel znajduje się po prawej stornie, tuż przed skrzyżowaniem ul. Grzybowskiej z Al. Jana Pawła II.


Z północy:

Z Gdańska jechać w kierunku południowym drogą E77. Minąć główne miasta: Elbląg, Ostróda, Mława i Płońsk. Wjeżdzając do Warszawy kontynuować drogą E77, Wybrzeżem Gdyńskim, drogą E77 / 7, minąć Most Gdański, skręcić w prawo w ul. Grodzką tuż przed Mostem Śląsko-Dąbrowskim. Dalej prosto Aleją Solidarności do Placu Bankowego. Na Placu Bankowym skręcić w lewo w ul. Marszałkowską i jechać prosto do drugiego skrzyżowania ze światłami. Skręcić w prawo w ul. Królewską i jechać prosto przez najbliższe skrzyżowanie ze światłami wjeżdżając w ul. Grzybowską. Hotel znajduje się po prawej stornie, tuż przed skrzyżowaniem ul. Grzybowskiej z Al. Jana Pawła II.

Z południa:

Z Krakowa jechać w kierunku północnym drogą E77. Minąć Radom, kontynuować drogą E67 / 8. Wjeżdżając do Warszawy jechać Alejami Jerozolimskimi (w kierunku Gdańska – E77, Białegostoku E67). Skręcić w lewo w Aleję Prymasa Tysiąclecia (E30). Skręcić w prawo w ul. Kasprzaka (719) i jechać prosto przez rondo ONZ, kontynuować prosto ul. Świętokrzyską do skrzyżowania z ul. Marszałkowską. Skręcić w lewo w ul. Marszałkowską i jechać prosto do następnego skrzyżowania ze światłami. Skręcić w lewo w ul. Królewską i jechać prosto przez najbliższe skrzyżowanie ze światłami wjeżdżając w ul. Grzybowską. Hotel znajduje się po prawej stornie, tuż przed skrzyżowaniem ul. Grzybowskiej z Al. Jana Pawła II.


Ze wschodu:

Z Terespolu jechać w kierunku zachodnim drogą E30. Minąć główne miasta: Biała-Podlaska, Siedlce, Mińsk Mazowiecki. Wjeżdżając do Warszawy zjechać z drogi E30 w Aleję Armii Ludowej, skręcić w prawo w ul. Waryńskiego, jechać dalej ul. Marszałkowską. Przejechać prosto przez Rondo Dmowskiego i jechać prosto ul. Marszałkowską do drugiego skrzyżowania ze światłami. Skręcić w lewo w ul. Królewską i jechać prosto przez najbliższe skrzyżowanie ze światłami wjeżdżając w ul. Grzybowską. Hotel znajduje się po prawej stornie, tuż przed skrzyżowaniem ul. Grzybowskiej z Al. Jana Pawła II.


Z zachodu:

Z Frankfurtu lub Słubic jechać drogą E30. Minąć główne miasta: Poznań, Września. Wjechać na autostradę A2, minąć Konin. Autostrada przechodzi w drogę E30. Minąć Kutno oraz Łowicz. Wjeżdżając do Warszawy kontynuować drogą 719, przejechać prosto przez Rondo ONZ, kontynuować prosto ul. Świętokrzyską do skrzyżowania z ul. Marszałkowską. Skręcić w lewo w ul. Marszałkowską i jechać prosto do następnego skrzyżowania ze światłami. Skręcić w lewo w ul. Królewską i jechać prosto przez najbliższe skrzyżowanie ze światłami wjeżdżając w ul. Grzybowską. Hotel znajduje się po prawej stornie, tuż przed skrzyżowaniem ul. Grzybowskiej z Al. Jana Pawła II.

 

Usługi

  • Darmowy Internet

    Jako część usługi E@syConnect Service, Radisson Blu oferuje darmowy dostęp do Internetu. Szybki bezprzewodowy dostęp do Internetu jest teraz bezpłatny dla wszystkich gości hotelu.

Usługi hotelowe

  • High-speed Internet
  • Room Service
  • Health Club
  • Suites
  • Indoor Pool
  • Pets Allowed
Radisson Blu Centrum Hotel, Warsaw – 
Grzybowska, 24 –  00-132 –  Warszawa –  Polska – 
Numer telefonu  +48 22 321 88 88
52.236388 20.998167